12 dni wyzwania za mną!

12 wypełnionych fotografią dni za mną. Nawet nie wiecie ile dodaje mi to energii i motywacji! Kolejny tydzień będzie jeszcze większym wyzwaniem, bo właśnie wykupiłam wycieczkę na jutro. Za granicą będzie mi trudniej wykonywać kolejne zadania. Chociaż może powinnam o tym pomyśleć jako o nowych możliwościach;) Zobaczymy co z tego wyjdzie, trzymajcie kciuki.

Relacje z wyjazdu będziecie mogli podejrzeć na instagramie;)

 

day1-12

 

najnowsze wpisy

Written by:

22-letnia amatorka fotografii, na co dzień studentka informatyki. Kontakt: paulinawawrzoszek@gmail.com

8 Comments

 1. Weronika
  3/14/2016
  Reply

  A gdzie jest całe wyzwanie? Też chcę ruszyć d*pę i zrobić coś pożytecznego :D

  • 4/6/2016
   Reply

   za kilka dni całość (moje efekty z podpisami tematów) pojawią się na blogu;)

 2. 3/14/2016
  Reply

  Wspaniałe prace, nie wiem jak to robisz, ale chyba naprawdę musisz to kochać, kiedyś podjęłam się podobnego wyzwania, ale nigdy jakoś nie udało mi się dotrwać do końca ;c Może jeszcze kiedyś skończę. :) A Tobie życzę wytrwałości i samych sukcesów no i przede wszystkim zadowolenia z samej siebie! :)

  • 4/6/2016
   Reply

   ja niestety przez problemy zdrowotne nie mogłam robić zdjęć w ostatnich dniach wyzwania, ale już czuję się lepiej i nadrobię teraz te kilka zalegnłych zdjęć – więc u Ciebie też nic straconego – spróbuj jeszcze raz;)

 3. Nigdy nie mam tyle energii, żeby duże wyzwanie wziąć na warsztat. Na szczęście jest dużo sezonowych. :)
  Mam nadzieję, że wszystkie kadry z wycieczki będą równie magiczne jak te do tej pory. :D Miłego odpoczynku!

 4. Wyzwania są super! To one napędzają nas do działania :) Warto co jakiś czas robić sobie taką listę i samemu się nakręcać. Efekty świetne! Powodzenia dalej! ;)

 5. 6/29/2016
  Reply

  Uwielbiam twojego bloga :) czytając, zawsze daje mi mnóstwo inspiracji ! No i zdjecia robisz przepiękne <3 i uwielbiam w Tobie to, że tak chętnie dzielisz się tajnikami swojej wiedzy fotograficznej . Pozdrawiam i życzę więcej pięknych zdjeć

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Current ye@r *