30 Days of Creativity with Brooke Shaden.

Zaczęło się! Meteorologiczna wiosna a z nią (oprócz grypy…) nowe fotograficzne wyzwanie. Nowy projekt Brooke Shaden spadł mi jak z nieba. Ale od początku. Brooke to wspaniała fotografka, którą część z Was pewnie zna. Nie każdy jednak wie, że prowadzi ona także szkolenia, pisze książki i motywuje ludzi do rozwijania swojej kreatywności. Kilka dni temu dowiedziałam się, że w marcu organizuje ‘challenge’: ’30 Days of Creativity’, na który każdy mógł się zapisać.

1 marca otrzymałam pierwszego maila z zadaniami. W każdym mailu zawarty jest temat dnia, wprowadzający tekst oraz filmik specjalnie nagrany przez Brooke. Na końcu czeka 6 zadań związanych z danym tematem pomocnych w rozwijaniu kreatywności. Są to zarówno proste pytania (np. o technikę w Photoshopie, którą chcielibyśmy poprawić), jak i bardziej zaawansowane ćwiczenia (planowanie ujęć), czy konkretny temat zdjęcia do zrobienia.

Zawsze chciałam wziąć udział w podobnym wyzwaniu, ale do tej pory znajdowałam jedynie challenge na zasadzie ‘dzień 1: zdjęcie psa’, co nie do końca spełniało moje oczekiwania. Tym razem jest inaczej, Brooke motywuję i inspiruję, a ja codziennie czekam na nowego maila jak na otwarcie gwiazdkowego prezentu. Jestem niesamowicie podekscytowana, że mogę brać udział w tym wyzwaniu. Na bieżąco będę pokazywać Wam (zdjęciowe) efekty.

day1 - blackwhite-M
Dzień 1: czerń i biel

 

day2m
Dzień 2: balony

najnowsze wpisy

Written by:

22-letnia amatorka fotografii, na co dzień studentka informatyki. Kontakt: paulinawawrzoszek@gmail.com

2 Comments

  1. Zosia
    3/4/2016
    Reply

    Czekam, aż sama coś takiego zrobisz – oczywiście może nie aż tak zaawansowanie, ale własnie takie wiosenne wyzwanie foto na pobudzenie kreatywności :D

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Current ye@r *