6 Comments

 1. Dariusz
  1/1/2016
  Reply

  Życzę powodzenia w dążeniu do zamierzonych celów, bardzo kreatywnych, myślowych i aktywnych. Jeśli rok 2015 był nudniejszym od 2014 w sensie , że mniej się działo to rany… tylko pozazdrościć w jak najlepszym słowa tego znaczeniu. Większość z nas żyje tzw. “grafikowo” praca – dom starając sobie to życie urozmaicić na swój sposó. np: łowienue ryb, polowania, uprawianie sportu, wyjazdem na weekend czy urlop, wyjściem do kina itp. , i to również jest jakąś odskocznią ale najważniejsze by wykonywać w życiu coś co się lubi. By pracować, a nie chodzić do roboty ;) wtedy łatwiej jest wyznaczać sobie cele jak to ujęłaś ( za pozwoleniem użycia tej formy osobowej). Obserwując Twoje prace, nie da się nie zauważyć, że jest w tym zaimplementowane życie połączone z baśniami, życiem codziennym, które jest obok nas, a nie potrafimy go wychwycić w takim właśnie spojrzeniu. Życzę Tobie i Nam twoim czytelnikom tego co tworzysz, ujmujesz w stopklatce, byś nigdy nie utraciła takiego zapału i energii w tym co twórczo “malujesz” i byś osiągała założone cele na 2016 ( nie lubię słowa postanowienia- nie wiem dlaczego ;) ), a nam byśmy jakiekolwiek cele poza pracą mieli i pitrafili znaleźć w tym wszystkim odrobinę tego co Ty znajdujesz na codzień. Powodzenua i Pozdrawiam.

  • 1/1/2016
   Reply

   Bardzo dziękuję za motywujące i miłe słowa. pozdrawiam serdecznie i również życzę radości i spełniania marzeń na co dzień!

 2. Malwina
  1/9/2016
  Reply

  Piękne masz zdjęcia!!! Mam pytanie, jakiego photoshopa używasz? Nie znalazłam na blogu takiej informacji. Na rynku są różne wersje, a ja jestem kompletnie zielona i nie mam pojęcia kompletnie jaki wybrać na początek :(
  Z góry dzięki za odpowiedz!
  Buziaki!!!

  • 1/9/2016
   Reply

   wersja nie ma znaczenia – wszystkie są∑ podobne. Ja maa abonament na zawsze najnowszą (czyli CC), ale nawet cs3 się nada;)

 3. Aleksandra
  1/26/2016
  Reply

  Przeczytałam całego bloga jestem zachwycona pięknymi pracami ! :)
  Mam pytanie jak “dostałaś się” na okładkę magazynu badz publikacje ? zglaszalas gdzies swoje prace ? sami napisali na maila ? chcialabym poznac wiecej szczegolow pozdrawiam

  • 2/1/2016
   Reply

   Miałam już kilka publikacji i szczerze mówiąc było różnie. Raz sama napisałam email do magazynu, innym razem to oni odezwali się do mnie przez fb.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Current ye@r *