2016 – Podsumowanie roku

Dzisiaj czas na coroczny post podsumowujący moje fotograficzne działania. Niestety w tym roku będzie krótszy – bo zdjęć było również sporo mniej. Mimo to, jednak spróbuję wymienić kilka fajnych rzeczy, których miałam okazję doświadczyć w 2016 roku dzięki swojej pasji;)

 

Zrobiłam pierwszą sukienkę z roślin

Wstęp do czegoś, czemu chcę poświęcić więcej uwagi w 2017 roku. Efekty całej sesji za kilka dni.

2016a

 

Zrobiłam wymarzony autoportret

Od dawna marzyłam o autoportrecie, który pokazywałby moją pasję w 100%. Połączyłam na tym zdjęciu aparat, naturę i magię (a właściwie zaburzoną proporcję). Często robiąc zdjęcia czuję się tak jak na tym ujęciu – fotografia jest moim całym światem. Teraz kiedy muszę sobie o tym przypomnieć, ten autoportret mi w tym pomaga;)14

Poznałam Larę Zankoul

Miałam okazję spędzić czas z jedną z moich ulubionych fotografem. Było to dla mnie wspaniałe przeżycie, tym bardziej, że Larę obserwuję od samego początku jej fotograficznej kariery (a nie tak jak większość osób od słynnej serii z akwarium).

zrzut-ekranu-2016-12-31-o-15-50-41

 

Uczestniczyłam w wyzwaniu  fotograficznych 

Brooke Shaden w tym roku zorganizowała wspaniałe wyzwanie fotograficzne. Mimo fotograficznego dołka, te 30 dni kreatywności przepełniło mnie pasją i pozwoliło stworzyć większość prac, które widzicie w tym poście. Na dodatek otrzymałam obszerną opinie od Brooke na temat mojego portfolio, o któ®ej wkrótce Wam opowiem.

Mix 2016

2016m

 

Jeśli chcielibyście zobaczyć moje (obszerniejsze) podsumowania z poprzednich lat, zostawiam linki:

2013

2014

2015

A już jutro pare słów o planach na 2017 rok. Udanego wieczoru!

najnowsze wpisy

Written by:

22-letnia amatorka fotografii, na co dzień studentka informatyki. Kontakt: paulinawawrzoszek@gmail.com

2 Comments

  1. 12/31/2016
    Reply

    Wow! Mimo, że krótkie, to chyba najciekawsze podsumowanie jakie czytałam- chyba to przez początek i suknię z roślin- brak słów, podziwiam! Piękne prace, dziwię się, że dopiero teraz odkryłam tego bloga :D Wszystkiego co najlepsze w 2017 roku życzę! :)

  2. 1/3/2017
    Reply

    Super podsumowanie. Jest czego gratulować! Świetnie, że się rozwijasz i idziesz do przodu. Oby tak dalej! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Current ye@r *