Jesienne wieczory

Dziś trochę o planach i tym co (fotograficznie) robiłam w pochmurne, jesienne dni. Zaczyna się czas, który nie sprzyja plenerom. Mimo to, chcę go dobrze wykorzystać.
 

 

  • Kupiłam szkicownik, żeby żaden pomysł – nawet ten na przyszły sezon mi nie uciekł. W mojej głowie rodzi się nowa seria fotograficzna, która obejmie cały 2014 rok. Na aukcjach, w second handach szukam już stylizacji i dodatków.

Szkicownik

Biurko – zdjęcie dla firmy IT

 

 

  • Pytacie mnie o ‘Beyond the clouds’. Czekam tylko na słoneczny dzień, żeby dokończyć serie. Prawdopodobnie powstaną jeszcze dwa ujęcia. Po ich publikacji napiszę dużego posta o całej serii ‘od kuchni’.

 

  • W jesienne wieczory odkryłam też mnóstwo niesamowitych fotografów. Lana Zankoul, Julie de Waroquier i Brooke Shaden według mnie mają najpiękniejsze galerie na ziemi. Do ostatniej z nich – Brooke, napisałam wiadomość i podesłałam zlepkę serii z chmurą. Odpowiedz, chociaż to tylko parę słów, jest dla mnie niesamowitą motywacją

  • Chcę, żeby żadna z moich sesji nie była już przypadkowa. Postanowiłam, że z każdych zdjęć chce wynieść jedno ujęcie, które mnie zadowoli. Sesje ze mną, jeśli mam konkretny plan, są bardzo szybkie. Dlatego pokazuję Wam tak mało ujęć. Moje portfolio w ostatnich miesiącach zmieniło swój klimat – dlatego zmieniłam ostatnio wygląd facebooka. Cieszę się, że tylu Was tam już jest. Jestem bardzo zmotywowana. Słyszę od Was wile miłych słów. Facebook

 

  • I wreszcie miałam czas na stworzenie swojej strony. Posiadanie nietypowego nazwiska ma jednak swoje zalety – witryna .com była wolna :)

 

  • Na koniec tytułowa jesień. 

 

 

 

 

 

najnowsze wpisy

Written by:

22-letnia amatorka fotografii, na co dzień studentka informatyki. Kontakt: paulinawawrzoszek@gmail.com

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Current ye@r *