Noworoczne postanowienia


Baśnie

Wspominałam już o tym w ostatnim poście. W 2014 chciałabym zilustrować najsłynniejsze baśnie. Marzę o tym, by złapać w kadrach to, jak wyobrażałam sobie w dzieciństwie Kopciuszka, czy Królową Śniegu. Mam nadzieję, że za 12 miesięcy będę mogła się pochwalić zdjęciami z chociaż kilku, z moich ulubionych utworów Andersena, czy Braci Grimm. Dodatkowo planuję w dalszym ciągu robić sesje ukazujące baśniowy klimat, ale nie przedstawiające konkretnie żadnej z nich.                                         

Projekt 52

Dość popularny wśród fotografów. Polega na cotygodniowych robieniu zdjęć. Ja jednak chciałabym nadać mu konkretny temat. Będą to delikatne, ale i niepokojące portrety, a właściwie ‘kawałki’ portretów, utrzymane w jednakowym klimacie. Trudno mi opisać to słowami. Już za kilka dni pierwsze ujęcie, wtedy temat serii będzie bardziej czytelny.

Fine art

W pozostałych sesjach będę chciała przemycić klimat ‘fine-art’. Zdecydowanie chcę jeszcze poćwiczyć lewitacje;)

P.S. Jeśli ktoś z Was ma jakąś baśniową stylizację, chciałby mi zapozować do baśniowej lub zwykłej serii lub w jakikolwiek inny sposób podjąć współpracę zapraszam do kontaktu przez stronę na  facebooku.  Wszystkie wyżej wymienione projekty zrealizuję na zasadzie TFP!

najnowsze wpisy

Written by:

22-letnia amatorka fotografii, na co dzień studentka informatyki. Kontakt: paulinawawrzoszek@gmail.com

2 Comments

 1. Chciałabym pozować do tych baśniowych sesji albo chociaż pomóc w nich. Niestety, modelka ze mnie marna, pomoc tym bardziej, bo jestem z łódzkiego, więc zostaje mi podziwianie twoich prac, co akurat jest w porządku, bo lubię twoje zdjęcia. :D
  Szczerzę życzę Ci spełnienia wszystkich fotograficznych fantazji i mnóstwa profesjonalnych modelek z nietypową urodą. :3

  • Paulina
   1/3/2014
   Reply

   Dziękuję! Bardzo się cieszę, że Ci się podobają ;) A jeśli chodzi o sesję, sporo podróżuję po Polsce. Pewnie w tym roku będę w okolicach Łodzi – jeśli chciałabyś spróbować swoich sił przed obiektywem odezwij się na facebooku;)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Current ye@r *