Trochę o postanowieniach – moje foto plany 2015!

Lubię początek roku – czas, kiedy możemy zaplanować kolejne 365 dni. Tylko od nas zależy, czy za rok pierwszego stycznia pomyślimy sobie o naszych marzeniach “w końcu się za to zabiorę”, czy “udało mi się zrealizować już bardzo wiele, a na ten rok mam kolejne, jeszcze ciekawsze cele” . Ja w tym roku chciałabym jeszcze bardziej skupić się na fotografii.

O tym, jak zabrać się za planowanie pisałam już tutaj. W dzisiejszym poście chciałabym skupić się na moich fotograficznych planach. Miniony rok był dla mnie czasem poszukiwań (podsumowanie zdjęciowe znajdziecie tu) – teraz jestem już pewna jakie zdjęcia najbardziej kocham i wiem, co chcę zrobić w ciągu kolejnych 12 miesięcy. Więc …

Po PIERWSZE … zdjęcia! 

post2

Chciałabym nadal rozwijać się w moich ukochanych ‘dziedzinach’ fotografii. Planów, szkiców i rysunków mam masę – mam wielką nadzieję (i motywacje!) pokazać wam je wkrótce namalowane światłem:)

Fine – art

Baśnie

Bajkowy klimat

Seria: “Smaller than the other” 

Delikatne ‘portrety’

W tym roku planuję też kilka bliższych i dalszych podróży. Marzę, aby w ich trakcie zrealizować chociaż mini sesje:)

Po DRUGIE … to, co im towarzyszy

post3

 

 

Po TRZECIE … blog

Kilka dni temu dokładnie przejrzałam statystyki wejść na stronę, żeby sprawdzić co najchętniej czytacie. Na samej górze są wpisy związane z obróbką, sprzętem i radami fotograficznymi. W związku z tym postanowiłam regularnie wstawiam tutoriale. Za kilka dni ruszy mini cykl związany z Photoshopem – wypatrujcie szczegółów:) Jeśli o czymś konkretnym chcielibyście przeczytać piszcie śmiało w komentarzach;)

post1

życzę Wam wielu celów i jeszcze więcej wytrwałości!

najnowsze wpisy

Written by:

22-letnia amatorka fotografii, na co dzień studentka informatyki. Kontakt: paulinawawrzoszek@gmail.com

3 Comments

 1. Julka
  1/3/2015
  Reply

  Ja bym chętnie przeczytała o tym jak robisz takie ciekawe kadry typu syrenki, a już z najczystszą ciekawością przeczytałabym jak zrobiłaś siebie na suficie :D

 2. 1/3/2015
  Reply

  Ojej, już czekam na te zaplanowane nowości, zwłaszcza, jeśli chodzi o tutoriale! :)

 3. Patryk
  1/3/2015
  Reply

  Bez wątpienia obróbka autoportretów (fine – art). Przeczytałbym też sobie o twoich ulubionych ustawieniach aparatu. Powodzenia w dążeniu do wyznaczonych wyżej celów )

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Current ye@r *