Green(grocer)

warzywa

Jakiś czas temu, w sobotę rano pojechałam do sklepu. Niestety nie po ciuchy, a jedynie po długą listę produktów na urodziny mamy. Kiedy wykładałam wszystko na kasę, usłyszałam komentarz dziecka, które stało (a właściwie siedziało w wózku na zakupy) za mną w kolejce: “Mamo, zobacz jak zielono“. W tym momencie przyszedł mi do głowy pomysł na te zdjęcia. Szybko wróciłam do domu i zabrałam się do roboty. Był jednak mały problem – zakupy robiłam na ostatnią chwilę i po powrocie musiałam się na prawdę spieszyć z realizacją zdjęć, bo produkty powinny być już na talerzu. W kilkanaście minut udało mi się zrobić kilka ujęć. Czerwiec to chyba idealny moment na takie zielone ujęcia;) Tymi zdjęciami chciałabym pokazać Wam, że zainspirować może właściwie wszystko. Nawet zwykła wizyta w warzywniaku potrafi nasunąć pomysł, a to już połowa sukcesu.  Nie warto szukać wymówek, tylko go od razu zrealizować! Chętnie poznam Wasze pomysły, zerknę na projekty, odpowiem na pytania, czy po prostu zobaczę zdjęcia: paulinawawrzoszek@gmail.com

w7m1

w8m

w6m

w5m

w4m

w2m

w1am

najnowsze wpisy

Written by:

22-letnia amatorka fotografii, na co dzień studentka informatyki. Kontakt: paulinawawrzoszek@gmail.com

12 Comments

 1. Anonymous
  6/26/2014
  Reply

  Super zdjęcia ! :D

  • Paulina
   6/27/2014
   Reply

   Bardzo ciekawy projekt! Będę śledzić ;)

 2. Ania
  6/26/2014
  Reply

  Jak zwykle cudowne ujęcia <3

 3. Angela :)
  6/27/2014
  Reply

  naprawdę wyszły przepięknie! najlepszy byłby pomysł, gdyby jeszcze te warzywka ułożyć w jakąś mini-tęczę :)

  • Paulina
   6/27/2014
   Reply

   Dzięki!;) Myslalam o tym, ale miałam tylko zielone;p

 4. 6/27/2014
  Reply

  Pomysł jest mega ciekawy, jednak dla mnie czarno-białe zdjęcia z kolorowym elementem to niestety kicz :) Mimo wszystko cenię Twoje prace:)

  • Paulina
   6/27/2014
   Reply

   Tez nie lubię tego zabiegu, dlatego długo się wahalam. Jednak jestem zadowolona, bo dostalam juz sporo komentarzy od fotografów, ze wreszcie ten efekt gdzieś fajnie zagral ;)

  • Paulina
   6/27/2014
   Reply

   Ps. Piękne prace na flikrze!

 5. 6/28/2014
  Reply

  I tu jest proges, bo tak jak mówi Asia – kicz , ale u Ciebie ten kicz jest zupełnie czymś odwrotnym, może dlatego że całość tworzy idealny sens! wielkie brawa!:) ogromnie mi się podoba ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Current ye@r *