10 Comments

 1. 6/30/2014
  Reply

  Niezwykle przydatny wpis! Aż mam ochotę wziąć kartkę, ołówek i przelewać swoje pomysły z głowy na papier :)

  • Paulina
   6/30/2014
   Reply

   nic nie stoi na przeszkodzie;)

 2. 6/30/2014
  Reply

  Wspaniały wpis! Az postaram się wprowadzić w nawyk pare z twoich trików :)

 3. 7/1/2014
  Reply

  tez lubię planować, szczegolnie przed snem- zapisuje pomysły, a potem długo, długo szukam odpowiedniej osoby :)

 4. Angela :)
  7/2/2014
  Reply

  nie no, świetne patenty. zapisywać, zapisuję – ale czasami pomysły szybko wylatują z głowy i beznadziejnie gapię się w kartkę z zapisanymi słowami, więc czas zacząć dokładnie rysować :)

 5. 7/3/2014
  Reply

  Ja tak trochę z innej beczki – mogłabyś przygotować post porównujący aparaty z pełną klatką i te z niepełną? Czytałam o tym wiele razy, ale nadal jakoś tak nie wszystko rozumiem. Co myślisz?;))

  • Paulina
   7/3/2014
   Reply

   już dopisuję do listy;)

 6. Marta
  7/20/2014
  Reply

  Cześć :) Mam 15 lat i dopiero zaczynam swoją przygodę z fotografią. posiadam nikona d5100 i mam do Ciebie kilka pytań :)
  1. Jak ‘oduczyć’ się robienia mnóstwa zdjęć? Czasami zabieram przyjaciółki na sesje i po 1h mam już jakieś 100 zdjęć, w tym kilka takich samych. Myślę sobie ‘jak jedno nie wyjdzie, to będzie drugie’, ale niestety przy obrabianiu już nie jest tak miło.
  2. Jak mogę się wybić? Nie jestem osobą, która może pisać do wszystkich i prosić o sesje, bo boję się, że cała nie wyjdzie i stracę wtedy swój zapał. + na razie robię wszystko na auto, dopiero w domu bawię się przesłoną, itp. bo nie jestem w tym jeszcze za dobra i za dużo czasu by mi zajęło to na sesji.

  masz jakieś rady, które mogłyby mi się przydać? Przeczytałam dzisiaj cały Twój blog i jest świetny. od jutra biorę się za wszystkie porady i ćwiczenia na własnych zdjęciach :)

  • Paulina
   10/5/2014
   Reply

   hej:) niestety przeoczyła wcześniej Twój komentarz:( Jeśli nadal masz jakies pytania pisz śmiało na : paulinawawrzoszek@gmail.com :) pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Current ye@r *