Czas jechać na wakacje!

Od dwóch tygodni mam wolne. Leniuchuję, robię zdjęcia, leniuchuję. Wróciłam do mojej starej fotograficznej pasji – makrofotografii. Może to za dużo powiedziane, bo używam zwykłego obiektywu i pierścieni, ale efekty są całkiem znośne. Właśnie! Co do obiektywu – wymiana sprzętu już prawie zakończona. Dużo mnie to kosztowało – nie tylko pieniędzy, ale i szukania, wybierania i nerwów – wolę jednak tą niesprzętową część fotografii. Jednak jeszcze tylko wymienić starą portretówkę 50mm 1.4 na dłuższą z opcją makro i gotowe;)

IMG_8891m

IMG_8895m

Natomiast dzisiaj chciałam Wam powiedzieć o tym, że już w poniedziałek jadę na wakacje! Napiszę Wam co, gdzie i jak, gdyby ktoś chciał się zgłosić na zdjęcia;) Ale po kolei..

15-21 czerwca – Trzebnica (koło Wrocławia)

Jadę na kilka dni do taty. W planie mamy łowienie ryb (moja druga słabość, zaraz po fotografii), grillowanie i.. łowienie ryb. Podejrzewam, że nie będziemy nawet jechać na dłużej do Wrocławia, ale gdyby ktoś miał ochotę na sesje w Trzebnicy – zapraszam, znajdę wolną chwilę;) Niżej kawałek podwórka i kot mojego taty – chyba już wiecie dlaczego nie chce się nigdzie dalej ruszać:)

Bez nazwy-6aam

21-28 czerwca – Międzyzdroje

W tym roku chciałabym skupić się na widokach, ale mam też już zaplanowaną jedną sesje. Zapraszam;) Niżej zdjęcia robione kompaktem podczas mojej ostatniej podróży nad polskie morze.

DSC01358

DSC01462

DSC01465

DSC01483a

DSC01596M

7 – 14 lipca – Zakopane

Moje ukochane góry, czyli coroczny punkt programu:) Już nie mogę się doczekać chwili, kiedy odwiedzę znów moje ukochane miejsca. W planach dużo zdjęć – szukam modelki do sesji z Tatrami w tle. Zostawiam Wam zeszłoroczne kadry, wpis o sesji w Pięciu Stawach i sesji z Basią.

130718_1

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Trzebnica, Międzyzdroje, Zakopane – zapraszam na zdjęcia;) Kontakt w tej i wszystkich innych sprawach: paulinawawrzoszek@gmail.com

najnowsze wpisy

Written by:

22-letnia amatorka fotografii, na co dzień studentka informatyki. Kontakt: paulinawawrzoszek@gmail.com

3 Comments

 1. Majka
  6/17/2014
  Reply

  Jakiego używasz Photoshopa ?

  • Paulina
   6/17/2014
   Reply

   CC

 2. Katrina
  6/19/2014
  Reply

  Odpisujesz jeszcze na maile w sprawach zdjęć?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Current ye@r *